מה שסמוי

הרצאות מעניינות ומרתקות מעולם הקולנוע


למה אני פותח אתר בעצם ? – פתיחה

 

הרעיון לאתר הוא כזה, (יש לו קונספציה!). 

 שנים אני מבזבז זמן ומפזר את עצמי בעולם הגדול ובעיקר בעולם הקטן (האינטרנט). הגחמות השונות של המרחב המטורף הזה, שאבו אותי אליו, חיבקו אותי ברוך ופירקו אותי לגורמים.  אני מתעורר על החוף, עירום כאודיסאוס, ללא אוניות ללא נכסים, ללא אהבה, זוכר בקושי שכאשר התחלתי את המסע שלי בעולם הזה  היה לי כיוון. 
מה קרה מאז ?  לינק רדף לינק. www התחבר ל www אחר. קו לקו. צו לצו. איברים איברים, חלולים חלולים, עכשיו אני שואל:  איפה הבית ? איה מחכה פנלופה ? החיצים נשארו בדרך. פזורים תחת כל עץ רענן, ובכל אתר שבור. אני הולך לחזור אחורנית. לחפש את כל מה שהשארתי, חשבתי, הרגשתי. אני מתכוון ללקט את רסיסי הזכוכית שזרעתי בעברי ולחבר אותם. לנסות לבנות מראה מתוקנת מכל השברים והחתיכות. מראה שיש בה כדי ללמד אותי משהו עלי. אני הולך  לעבור בכל המקומות בהם נרדמתי ולהתעורר. למה בנט דווקא ? כי זה המקום שבו הלכתי לאיבוד. הגיע הזמן לנסח תורת חיים. לכתוב תפילה, לנסות לזכות שוב בטוהר הלב ובחמלתו של הבורא.
מידיך אני חי. אל תשכח.
 

4 תגובות ל - למה אני פותח אתר בעצם ? – פתיחה

 1. ברכות על האתר ובהצלחה.

  במיוחד קלעת עם "העולם של אתמול", המלצה של אבי, עליו השלום, יליד וינה, בעולם של אתמול.
  "דע מאין באת…" משפט מפתח אסטרטגי בכלל, ובעיסוק שלי – בפרט.

 2. ולמרות השנים שעברו והגלגולים וההתבגרות, בשבילי תמיד תהיה האיש הרזה והמצחיק שבא אלינו בכיתה יו"ד והעמיד פנים שהוא חילוני וציטט דברים מתוך "מכתבי יוני" (וכל הזמן חיפש את הכיפה על הראש, בצורה מחשידה) כדי שנתווכח איתו.

  או המורה בחוג לדרמה בכיתה יו"ד (בי"א היה מישהו אחר).

  שמחה לראותך כאן. :-)

 3. תודה על קבלת הפנים החמה של כל המגיבים (6 !) ימימה – את האירוע הזה אני אכןזוכר. זכור לך מיצג שעשינו לכבודכם צ'יקו ואני משהו עם צלצול טלפון, אדם שמתקשה להתעורר ועם 'משיח לא בא' ? כל הרגעים המשעשעים והקסומים האלה, שרגע אחד הם הדבר שמהווה אותך, וכמה שנים אחר כך אתה צריך שמישהו יזכיר לך את קיומם.
  אני תוהה מה המטפורה המתאימה להתפתחות שלנו- בני האדם ושלי בפרט האם אלו טבעות בגזע העץ, או גדיעה וצמיחה מחדש ? אבל זה נושא למאמר בפני עצמו.

 4. מצלצל לי מוכר, אבל לא מצליחה להיזכר ממש. :-(

  בעניין ההתפתחות – נדמה לי שהעץ כולו, למה רק הטבעות? ובטח לא הגדיעה. וההסתעפויות הן הסתעפויות הנשמה והדרכים שבוחרים ללכן בהן.

פרסם תגובה